brnovinky

Přepnout do PC verze

420_Podzimni_cena_Masarykova_okruhu_Brno_24_26092010_MAR_689

Miloslav Kárný a Bohumil Pfeifer na Podzimní ceně stříbrní.

Víkend 24. až 26. září byl ve znamení Podzimní ceny Masarykova okruhu v Brně. Zúčastnil se ho také závodník Miloslav Kárný, který na závodní okruh přijel odhodlán vybojovat v obou závodních jízdách dobrý výsledek. To se mu podařilo v podobě stříbrného úspěchu. Dařilo se i jeho týmovému kolegovi Bohumilu Pfeiferovi, který dojel na čtvrtém a pátém místě.

Číst dál: Podzimní cena Masarykova okruhu Brno: Miloslav Kárný a Bohumil Pfeifer mají stříbro

> Podzimní cena Masarykova okruhu Brno: Miloslav Kárný a Bohumil Pfeifer mají stříbro

420_Beseda_sportovcu_Netrefova_Svoboda_Walter_KJM_Brno_24092010_IMG_8306_MK

Sportmanažer Karel Walter, mistři Hana Netrefová, Jan Svoboda.

V rámci desetidenní akce Brněnské dny pro zdraví se mohli zájemci v pátek 24. září zúčastnit v brněnské knihovně Jiřího Mahena besedy o kondiční přípravě a sportovní výživě. Pozvání přijala plavecká mistryně Evropy z roku 1998 a držitelka 129 titulů mistryně republiky Hana Netrefová – Černá. Oblast basketbalu prezentoval šestinásobný mistr ligy a držitel prvního místa historických tabulek v doskakování Jan Svoboda.

Číst dál: Mistři sportu Netrefová a Svoboda prozradili své triky v rámci Brněnských dnů pro zdraví

> Mistři sportu Netrefová a Svoboda prozradili své triky v rámci Brněnských dnů pro zdraví

420_Kometa_Brno_Benzina_Litvinov_3_1_21092010_IMG_7612_MK

Hokejisté Komety Brno v Rondu porážejí Benzinu Litvínov 3:1.

Hokejisté brněnské Komety slavili úspěch. Naštěstí se tak neopakoval minulý rok a výhra na sebe nenechala dlouho čekat. Své body si doma nechali ve třetím kole extraligy v úterý 21. září 2010. Modro-bílá šlechta porazila ve vyprodaném Rondu soky z Benziny Litvínov 3:1.

Číst dál: Modro-bílá šlechta Kometa Brno poráží chemiky Benziny Litvínov 3:1

> Modro-bílá šlechta Kometa Brno poráží chemiky Benziny Litvínov 3:1

420_Mistrovstvi_sveta_basketball_zen_Brno_21092010_IMG_7292_MK

Medaile čekají na vítěze. Zůstanou v České republice?

Brno je společně s Ostravou a Karlovými Vary dějištěm FIBA Mistrovství světa v basketbalu žen. Čtvrteční večer patřil českým basketbalistkám. Odehrály svůj zápas proti Argentinkám. Svoji premiéru Česky zvládly. Nad týmem Argentiny zvítězily 67:53. "Aplaudovala jim téměř vyprodaná hala na Vodové," uvádí FIBA na svém webu.

Číst dál: České basketbalistky zahájily úspěšně. Porazily Argentinu a čeká je Rusko

> České basketbalistky zahájily úspěšně. Porazily Argentinu a čeká je Rusko

zavod_octavia_cup_miloslav_karny_most_13

Octavia Miloslava Kárného po kolizi v Mostě.

Tým brněnského automobilového závodníka Miloslava Kárného je nyní v plné přípravě na Podzimní cenu Masarykova okruhu. Ta se uskuteční ve dnech 24. až 26. září na Masarykově okruhu v Brně.

Číst dál: Brněnský závodník Miloslav Kárný před Podzimní cenou Masarykova okruhu