brnovinky

Přepnout do PC verze

Přírodní lékárna 4000 let – Aloe Vera a poradenství Srdéčko Brno

Léčivý sukulent, zázračná zelenina. Tak by se dala stručně definovat rostlina pocházející pravděpodobně ze severní Afriky, Kanárských ostrovů a Kapverd. Aloe Vera skrývá léčivé látky ve svých dužnatých listech, z nichž se získává gel. Ten slouží na hojení ran i vnitřní užití. Aloe Vera má ale využití mnohem širší. Více brnovinkám prozradili Eva Natálie Řeháková a Michael Řehák, distributoři výrobků z Aloe Vera a provozovatelé poradenství Srdéčko v Brně.


Srdéčko - Mgr. Eva Natálie Řeháková, Michael Řehák
poradna pro zdraví těla i duše, produkty Aloe Vera, tel.:
775 051 016

120_Srdecko_Aloe_Vera_Brno_Field_smallJak dlouho už se věnujete zdravému stylu a Aloe Vera?
Michael Řehák: Osm let. Díky týmu společnosti jsem se potkal s mojí manželkou. Jsme manželé už 2,5 roku. Seznámili jsme se na evropském setkání ve Stockholmu. 

Eva Natálie Řeháková: Já se zabývám od roku 2005 také numerologií. Po seznámení s manželem se věnuji i poradenství souvisejícímu s Aloe Vera a zdravým životním stylem.

S čím vším umíte lidem poradit?
Eva Natálie Řeháková:
V důležitých životních otázkách, jako je pochopení sebe sama, partnerské vztahy, vztahy rodičů a dětí, dále mohu poradit při zdravotních i psychických potížích. Nejsem ale lékař.

Michael Řehák: Aloe Vera sama má blahodárné účinky pro lidský organizmus. Důležitá je hlavně prevence.

120_Srdecko_Aloe_Vera_Brno_Aloe_Vera_Plant2Čím vás Aloe Vera oslovila?
Michael Řehák: U mě to bylo zdraví. Měl jsem špatné koleno. Díky kamarádovi jsem začal užívat výrobky z Aloe Vera a zdraví se mi rapidně změnilo k lepšímu.

Nejenže chodím bez berlí a nemám zdravotní problémy s kolenem, ale dokonce jsem ztratil i alergii na pyl a prach. Srovnaly se mi také jaterní testy i cholesterol. Příznaky běžné u starších lidí u mě zmizely. Aloe Vera mi pomohla a jsem jí nadšen. Své zkušenosti proto předávám dál. Radím lidem, jak si pomoci.

Užíval jste Aloe Vera vnitřně?
Michael Řehák: Ano, vnitřně. Zlepšení se u mě projevilo zhruba po měsíci. Celých osm let Aloe Vera užívám.

Eva Natálie Řeháková: Já mám s Aloe Vera dobré zkušenosti, protože mi pomohla odstranit krvácení dásní a posílila imunitu. Dnes nevím, co je to chřipka, jsem této bylince velmi vděčna a také jí užívám denně. Už čtyři roky.

120_Srdecko_Aloe_Vera_Brno_Certification_SealJak do sebe Aloe Vera dostat? V nápoji nebo v syrovém stavu?
Eva Natálie Řeháková:
Aloe Vera je třeba považovat za zdravou potravinu, stejně jako ovoce nebo zeleninu. Je to doplněk výživy. Aloe Vera je vlastně zelenina v tekutém stavu. Listy Aloe Vera obsahují gel, který se užívá dvakrát nebo třikrát denně na lačno.

Kolik gelu z Aloe Vera je ideální užívat?
Michael Řehák: Zhruba litr na měsíc. Užívá se drcená rostlina bez slupky, společně s gelem uvnitř listů. Slupka rostliny je projímavá, proto se Aloe Vera po sklizni nejdříve loupe. 

Eva Natálie Řeháková: V gelu je tekutina živá. Nejedná se o výrobu ze zmražené nebo sušené Aloe Vera, jako je tomu u některých jiných výrobců. Rostlina se ořezává ručně. Viděli jsme zpracování přímo na plantáži. Výsledkem je hustý gel s kousky dužiny.

Michael Řehák: Do gelu se už nepřidává žádná voda. Aloe Vera má podobné složení jako lidské tělo, obsahuje mnoho vitamínů, minerály, enzymy, aminokyseliny. Gel obsahuje také látku Lignin, to je jakýsi dopravce látek přímo do buňky. Vyživená buňka se dobře uzdravuje, pak jsme zdraví i my.

Eva Natálie Řeháková: Buňky se díky Aloe Vera regenerují, tělo si lépe udržuje imunitu.

Michael Řehák: Důležité je, aby gel pocházel z živé rostliny, a ne ze zmražené. Tekutina v listech je polarizovaná, látky pak působí synergicky a znásobují účinek vitamínů i jiných látek.

120_Srdecko_Aloe_Vera_Brno_AVA-028-revisedDá se gel srovnat s jinými nápoji dostupnými na trhu?
Michael Řehák: Není to nápoj. Nápoj je šťáva, která v sobě má necelých 10 procent Aloe Vera. Náš gel je živá hustá tekutina, obsahuje 96 procent Aloe Vera, zbývající 4 procenta jsou přírodní látky, které gel stabilizují, aby se nekazil. 

Eva Natálie Řeháková: Proto se užívá pouze malé množství, 2 až 5 centilitrů na jednu dávku. Gel se zapíjí vodou, kterou doporučuji pít po celý den, alespoň 2,5 litru. Tělo se díky Aloe Vera začne zbavovat toxických látek.

Nehrozí pak předávkování nebo návyk na Aloe Vera?
Eva Natálie Řeháková: Vůbec ne, je to jen zdravá výživa, která umožňuje tělu, aby znovu nabylo ztracenou imunitu a bylo stále zdravé. 

120_Srdecko_Aloe_Vera_Brno_CF_logo_smJak dlouho doporučujete gel z Aloe Vera užívat?
Michael Řehák: Na minimální detoxikaci je rozumné gel užívat alespoň na jaře po zimě tři měsíce, a opět na podzim, také tři měsíce. Produkty z Aloe Vera jsou kvalitní, ale nejsou tak drahé, aby si je člověk nemohl dovolit. Proto je nejlepší užívat je po celý rok.

Eva Natálie Řeháková: Máme řadu důchodců, kteří gel pravidelně užívají. Z důchodu si produkty mohou bez problému dovolit. Vrací se a objednávají znovu. Jeden litr gelu vystačí i na měsíční užívání.

Někomu se může příčit chuť Aloe Vera, lze gel něčím ochutit?
Eva Natálie Řeháková: Základní 96% gel je čistý, přírodní chuti. Neobsahuje nic navíc. Chuť přírodního gelu se dá vzdáleně přirovnat grepu s citrónem. Dalším typ gelu se dodává v nádobce s červeným uzávěrem, v níž navíc gel obsahuje brusinky a jablečný pektin, Aloe Vera je zde proto zastoupena méně – 88 procenty. Tato verze je určena především na prevenci proti zánětu močových cest, pomáhá i ledvinám nebo při prostatě.

Třetí verze gel - s oranžovým uzávěrem - má příchuť broskve. Pomáhá při kardiovaskulárních problémech, posiluje srdce, cévy i nervy. Je to výborná verze gelu pro děti. Obsahuje také 88 procent Aloe Vera.

Čtvrtý typ - nádobka s modrým uzávěrem - se nazývá Freedom. Obsahuje 92 procent Aloe Vera, je ideální jako prevence pro klouby. Gel doplňují látky vyživující klouby a vitamín C. Gel v nádobce s modrým uzávěrem má pomerančovou příchuť. 

120_Srdecko_Aloe_Vera_Brno_306freedom2goAloe Vera lze užívat pouze vnitřně?
Eva Natálie Řeháková: Výrobky z Aloe Vera nejsou určeny jen pro vnitřní užití, ale i pro vnější. Máme různé krémy a kosmetiku. Krémy obsahují 40 procent Aloe Vera. 

Michael Řehák: Důležité je, aby zákazník hleděl, zda mají výrobky z Aloe Vera emblém Mezinárodní vědecké rady pro Aloe Vera. Emblém dostávají výrobky proto, že mají vysoký podíl Aloe Vera, jsou čisté, prosty chemických konzervantů.

Naše výrobky mají také označení „KL“ košér pro Židovskou obec, že se jedná o absolutně čistý produkt. Dalším emblémem je islámská pečeť Halal pro Islámskou obec. Logo zajíčka Cruelty free symbolizuje, že produkty nejsou testovány na zvířatech.

120_Srdecko_Aloe_Vera_Brno_Kosher2Jaké další produkty z Aloe Vera existují?
Michael Řehák: Kromě zmíněné kosmetiky například sprchový gel, SPA souprava, výrobky pro aromaterapii, sůl do koupele, tělové mléko, dále vlasová kosmetika a speciální krémy na podrážděnou a citlivou pokožku. Protože Aloe Vera tiší bolest, řada zahrnuje i výrobky tlumící bolest, hřejivý masážní krém na odstranění zatuhlin a bolestí z pohybu, čistý gel na úrazy a také tuhý deodorant bez hliníkových solí, takže neucpává póry. Člověk se zdravě potí a přitom není cítit pach potu. Deodorant vydrží velice dlouho, je jemně parfemován a nemaže oděv.

Eva Natálie Řeháková: Vynikající je také zubní pasta. Osobně se mi osvědčila, měla jsem často problémy s krvácejícími dásněmi. Místo Jodisolu nebo peroxidu vodíku je lepší použít sprej Aloe First, také z Aloe Vera. Je to unikát, obsahuje navíc včelí produkt propolis, který je přírodním antibiotikem. Navíc je v Aloe First 11 bylin. Rána se pak lépe hojí.

Michael Řehák: Aloe First lze použít i na popáleniny. V Maďarsku jej používají v popáleninových centrech. V Americe firma sponzoruje celé popáleninové centrum, kde používají výhradně naše firemní výrobky. Vozíme Aloe First na dovolenou, je to výborné ošetření kůže po opalování. Ani se pak nesloupe. Aloe First je dobrý také na dásně nebo při nachlazení - stříknutím do krku.

Eva Natálie Řeháková: Celou škálu výrobků doplňuje jedinečná dekorativní kosmetika pro ženy. Kosmetická řada obsahuje také Aloe Vera, navíc avokádový olej, minerály a heřmánek. Je vhodná i pro alergiky. Dobře drží na pokožce, zahrnuje jemné barvy a odstíny. Aloe Vera proniká hluboko do pokožky a i při nalíčení ji vyživuje a omlazuje.

120_Srdecko_Aloe_Vera_Brno_IFANCA_Halal_LogoCo sdělit na závěr?
Eva Natálie Řeháková: Každý máme svůj život ve svých rukách, zodpovídáme sami za sebe. Je nutné se o sebe preventivně starat, o svoji psychiku, i o své zdraví. To je základ, abychom žili šťastný život. K tomu všemu je Aloe Vera výborná - čistí, regeneruje, hojí rány, tlumí bolest, ničí škodlivé bakterie, omlazuje i zkrášluje celé tělo.

Michael Řehák: Máme také poradenský tým lékařů, který účinky Aloe Vera testuje a posuzuje na odborné úrovni. S našimi lékaři se mohou poradit také naši zákazníci.

Srdéčko - Mgr. Eva Natálie Řeháková, Michael Řehák
poradna pro zdraví těla i duše a pro zdravý životní styl, produkty Aloe Vera - gel, kosmetika, doplňky výživy, program pro očistu těla
tel.: 775 051 016
webové strany Srdéčko

webové strany pro Aloe Vera produkty

PR článek, text MaK., brnovinky, foto FLP

Přírodní lékárna 4000 let – Aloe Vera a poradenství Srdéčko Brno

Léčivý sukulent, zázračná zelenina. Tak by se dala stručně definovat rostlina pocházející pravděpodobně ze severní Afriky, Kanárských ostrovů a Kapverd. Aloe Vera skrývá léčivé látky ve svých dužnatých listech, z nichž se získává gel. Ten slouží na hojení ran i vnitřní užití. Aloe Vera má ale využití mnohem širší. Více brnovinkám prozradili Eva Natálie Řeháková a Michael Řehák, distributoři výrobků z Aloe Vera a provozovatelé poradenství Srdéčko v Brně.


Srdéčko - Mgr. Eva Natálie Řeháková, Michael Řehák
poradna pro zdraví těla i duše, produkty Aloe Vera, tel.:
775 051 016

120_Srdecko_Aloe_Vera_Brno_Field_smallJak dlouho už se věnujete zdravému stylu a Aloe Vera?
Michael Řehák: Osm let. Díky týmu společnosti jsem se potkal s mojí manželkou. Jsme manželé už 2,5 roku. Seznámili jsme se na evropském setkání ve Stockholmu. 

Eva Natálie Řeháková: Já se zabývám od roku 2005 také numerologií. Po seznámení s manželem se věnuji i poradenství souvisejícímu s Aloe Vera a zdravým životním stylem.

S čím vším umíte lidem poradit?
Eva Natálie Řeháková:
V důležitých životních otázkách, jako je pochopení sebe sama, partnerské vztahy, vztahy rodičů a dětí, dále mohu poradit při zdravotních i psychických potížích. Nejsem ale lékař.

Michael Řehák: Aloe Vera sama má blahodárné účinky pro lidský organizmus. Důležitá je hlavně prevence.

120_Srdecko_Aloe_Vera_Brno_Aloe_Vera_Plant2Čím vás Aloe Vera oslovila?
Michael Řehák: U mě to bylo zdraví. Měl jsem špatné koleno. Díky kamarádovi jsem začal užívat výrobky z Aloe Vera a zdraví se mi rapidně změnilo k lepšímu.

Nejenže chodím bez berlí a nemám zdravotní problémy s kolenem, ale dokonce jsem ztratil i alergii na pyl a prach. Srovnaly se mi také jaterní testy i cholesterol. Příznaky běžné u starších lidí u mě zmizely. Aloe Vera mi pomohla a jsem jí nadšen. Své zkušenosti proto předávám dál. Radím lidem, jak si pomoci.

Užíval jste Aloe Vera vnitřně?
Michael Řehák: Ano, vnitřně. Zlepšení se u mě projevilo zhruba po měsíci. Celých osm let Aloe Vera užívám.

Eva Natálie Řeháková: Já mám s Aloe Vera dobré zkušenosti, protože mi pomohla odstranit krvácení dásní a posílila imunitu. Dnes nevím, co je to chřipka, jsem této bylince velmi vděčna a také jí užívám denně. Už čtyři roky.

120_Srdecko_Aloe_Vera_Brno_Certification_SealJak do sebe Aloe Vera dostat? V nápoji nebo v syrovém stavu?
Eva Natálie Řeháková:
Aloe Vera je třeba považovat za zdravou potravinu, stejně jako ovoce nebo zeleninu. Je to doplněk výživy. Aloe Vera je vlastně zelenina v tekutém stavu. Listy Aloe Vera obsahují gel, který se užívá dvakrát nebo třikrát denně na lačno.

Kolik gelu z Aloe Vera je ideální užívat?
Michael Řehák: Zhruba litr na měsíc. Užívá se drcená rostlina bez slupky, společně s gelem uvnitř listů. Slupka rostliny je projímavá, proto se Aloe Vera po sklizni nejdříve loupe. 

Eva Natálie Řeháková: V gelu je tekutina živá. Nejedná se o výrobu ze zmražené nebo sušené Aloe Vera, jako je tomu u některých jiných výrobců. Rostlina se ořezává ručně. Viděli jsme zpracování přímo na plantáži. Výsledkem je hustý gel s kousky dužiny.

Michael Řehák: Do gelu se už nepřidává žádná voda. Aloe Vera má podobné složení jako lidské tělo, obsahuje mnoho vitamínů, minerály, enzymy, aminokyseliny. Gel obsahuje také látku Lignin, to je jakýsi dopravce látek přímo do buňky. Vyživená buňka se dobře uzdravuje, pak jsme zdraví i my.

Eva Natálie Řeháková: Buňky se díky Aloe Vera regenerují, tělo si lépe udržuje imunitu.

Michael Řehák: Důležité je, aby gel pocházel z živé rostliny, a ne ze zmražené. Tekutina v listech je polarizovaná, látky pak působí synergicky a znásobují účinek vitamínů i jiných látek.

120_Srdecko_Aloe_Vera_Brno_AVA-028-revisedDá se gel srovnat s jinými nápoji dostupnými na trhu?
Michael Řehák: Není to nápoj. Nápoj je šťáva, která v sobě má necelých 10 procent Aloe Vera. Náš gel je živá hustá tekutina, obsahuje 96 procent Aloe Vera, zbývající 4 procenta jsou přírodní látky, které gel stabilizují, aby se nekazil. 

Eva Natálie Řeháková: Proto se užívá pouze malé množství, 2 až 5 centilitrů na jednu dávku. Gel se zapíjí vodou, kterou doporučuji pít po celý den, alespoň 2,5 litru. Tělo se díky Aloe Vera začne zbavovat toxických látek.

Nehrozí pak předávkování nebo návyk na Aloe Vera?
Eva Natálie Řeháková: Vůbec ne, je to jen zdravá výživa, která umožňuje tělu, aby znovu nabylo ztracenou imunitu a bylo stále zdravé. 

120_Srdecko_Aloe_Vera_Brno_CF_logo_smJak dlouho doporučujete gel z Aloe Vera užívat?
Michael Řehák: Na minimální detoxikaci je rozumné gel užívat alespoň na jaře po zimě tři měsíce, a opět na podzim, také tři měsíce. Produkty z Aloe Vera jsou kvalitní, ale nejsou tak drahé, aby si je člověk nemohl dovolit. Proto je nejlepší užívat je po celý rok.

Eva Natálie Řeháková: Máme řadu důchodců, kteří gel pravidelně užívají. Z důchodu si produkty mohou bez problému dovolit. Vrací se a objednávají znovu. Jeden litr gelu vystačí i na měsíční užívání.

Někomu se může příčit chuť Aloe Vera, lze gel něčím ochutit?
Eva Natálie Řeháková: Základní 96% gel je čistý, přírodní chuti. Neobsahuje nic navíc. Chuť přírodního gelu se dá vzdáleně přirovnat grepu s citrónem. Dalším typ gelu se dodává v nádobce s červeným uzávěrem, v níž navíc gel obsahuje brusinky a jablečný pektin, Aloe Vera je zde proto zastoupena méně – 88 procenty. Tato verze je určena především na prevenci proti zánětu močových cest, pomáhá i ledvinám nebo při prostatě.

Třetí verze gel - s oranžovým uzávěrem - má příchuť broskve. Pomáhá při kardiovaskulárních problémech, posiluje srdce, cévy i nervy. Je to výborná verze gelu pro děti. Obsahuje také 88 procent Aloe Vera.

Čtvrtý typ - nádobka s modrým uzávěrem - se nazývá Freedom. Obsahuje 92 procent Aloe Vera, je ideální jako prevence pro klouby. Gel doplňují látky vyživující klouby a vitamín C. Gel v nádobce s modrým uzávěrem má pomerančovou příchuť. 

120_Srdecko_Aloe_Vera_Brno_306freedom2goAloe Vera lze užívat pouze vnitřně?
Eva Natálie Řeháková: Výrobky z Aloe Vera nejsou určeny jen pro vnitřní užití, ale i pro vnější. Máme různé krémy a kosmetiku. Krémy obsahují 40 procent Aloe Vera. 

Michael Řehák: Důležité je, aby zákazník hleděl, zda mají výrobky z Aloe Vera emblém Mezinárodní vědecké rady pro Aloe Vera. Emblém dostávají výrobky proto, že mají vysoký podíl Aloe Vera, jsou čisté, prosty chemických konzervantů.

Naše výrobky mají také označení „KL“ košér pro Židovskou obec, že se jedná o absolutně čistý produkt. Dalším emblémem je islámská pečeť Halal pro Islámskou obec. Logo zajíčka Cruelty free symbolizuje, že produkty nejsou testovány na zvířatech.

120_Srdecko_Aloe_Vera_Brno_Kosher2Jaké další produkty z Aloe Vera existují?
Michael Řehák: Kromě zmíněné kosmetiky například sprchový gel, SPA souprava, výrobky pro aromaterapii, sůl do koupele, tělové mléko, dále vlasová kosmetika a speciální krémy na podrážděnou a citlivou pokožku. Protože Aloe Vera tiší bolest, řada zahrnuje i výrobky tlumící bolest, hřejivý masážní krém na odstranění zatuhlin a bolestí z pohybu, čistý gel na úrazy a také tuhý deodorant bez hliníkových solí, takže neucpává póry. Člověk se zdravě potí a přitom není cítit pach potu. Deodorant vydrží velice dlouho, je jemně parfemován a nemaže oděv.

Eva Natálie Řeháková: Vynikající je také zubní pasta. Osobně se mi osvědčila, měla jsem často problémy s krvácejícími dásněmi. Místo Jodisolu nebo peroxidu vodíku je lepší použít sprej Aloe First, také z Aloe Vera. Je to unikát, obsahuje navíc včelí produkt propolis, který je přírodním antibiotikem. Navíc je v Aloe First 11 bylin. Rána se pak lépe hojí.

Michael Řehák: Aloe First lze použít i na popáleniny. V Maďarsku jej používají v popáleninových centrech. V Americe firma sponzoruje celé popáleninové centrum, kde používají výhradně naše firemní výrobky. Vozíme Aloe First na dovolenou, je to výborné ošetření kůže po opalování. Ani se pak nesloupe. Aloe First je dobrý také na dásně nebo při nachlazení - stříknutím do krku.

Eva Natálie Řeháková: Celou škálu výrobků doplňuje jedinečná dekorativní kosmetika pro ženy. Kosmetická řada obsahuje také Aloe Vera, navíc avokádový olej, minerály a heřmánek. Je vhodná i pro alergiky. Dobře drží na pokožce, zahrnuje jemné barvy a odstíny. Aloe Vera proniká hluboko do pokožky a i při nalíčení ji vyživuje a omlazuje.

120_Srdecko_Aloe_Vera_Brno_IFANCA_Halal_LogoCo sdělit na závěr?
Eva Natálie Řeháková: Každý máme svůj život ve svých rukách, zodpovídáme sami za sebe. Je nutné se o sebe preventivně starat, o svoji psychiku, i o své zdraví. To je základ, abychom žili šťastný život. K tomu všemu je Aloe Vera výborná - čistí, regeneruje, hojí rány, tlumí bolest, ničí škodlivé bakterie, omlazuje i zkrášluje celé tělo.

Michael Řehák: Máme také poradenský tým lékařů, který účinky Aloe Vera testuje a posuzuje na odborné úrovni. S našimi lékaři se mohou poradit také naši zákazníci.

Srdéčko - Mgr. Eva Natálie Řeháková, Michael Řehák
poradna pro zdraví těla i duše a pro zdravý životní styl, produkty Aloe Vera - gel, kosmetika, doplňky výživy, program pro očistu těla
tel.: 775 051 016
webové strany Srdéčko

webové strany pro Aloe Vera produkty

PR článek, text MaK., brnovinky, foto FLP

Joomla SEF URLs by Artio

(c) MaK., 2008-2099, všechna práva vyhrazena, kopírování obsahu jen se svolením redakce

Nahoru PC verze